sobota, 4 sierpnia 2012

Zarabiaj zadając pytania


Jeśli chcesz zarobić nie wychodząc z domu, bez kłopotu, a korzystasz z internetu, być może zainteresuje Cię serwis Antwo. Jest to serwis, w którym użytkownicy zadają pytania na dowolne pytania i odpowiadają na nie. Zapisać się jest niezmiernie łatwo - Nie trzeba nawet podawać danych (choć za ich podanie jest dodatkowe 10 punktów) - rejestracja polega na wybraniu logina, hasła i podaniu adresu e-mail. Dodatkowo za zapisanie się dostajemy 100 punktów w prezencie a dalszy tysiąc punktów otrzymujemy za udostępnienie linka do swojego nowego profilu na Facebooku. Od tego momentu możemy zadawać pytania i odpowiadać na pytania użytkowników. Cennik pytań i odpowiedzi przedstawia się następująco:

- Dodanie pytania: 5pkt + 2 pkt za opis powyżej 100 znaków;
- Dodanie odpowiedz: 10 pkt + 2 pkt za długość odpowiedzi powyżej 100 znaków;
- Dodanie odpowiedzi w pytaniu bez odpowiedzi: 20 pkt + 2 pkt za długość odpowiedzi powyżej 100 znaków;
- Każde 100 odsłon pytania: 25 pkt;
- Głos [zabawne] przy Twoim pytaniu: 2 pkt;
- Głos na plus przy pytaniu lub odpowiedz: 2 pkt;

Oraz dodatkowo:

- Rejestracja z Twojego linka polecającego: 100 pkt;
(mój link polecający)

Punkty gromadzone są na koncie, a następnie na koniec miesiąca przyznawane są następujące nagrody dla najbardziej aktywnych użytkowników:

- 1000 PLN dla lidera rankingu konkursowego
- 500 PLN dla użytkownika na 2 pozycji
- 200 PLN dla użytkownika na 3 pozycji
- Doładowanie 50 PLN dla użytkowników na pozycji 4-10
- Doładowanie 5 PLN dla użytkowników na pozycji 11-100

 Jak widać - warto starać się być w pierwszej setce (co wcale nie jest takie trudne - konto założyłem dzisiaj i do setki zakwalifikowałem się w godzinę, odpowiadając na pytania jako pierwszy). 

Dodatkowo Codziennie Antwoo nagradza najaktywniejszego użytkownika specjalną nagrodą 50 PLN, warto więc starać się codziennie i zwiększać swoje szanse.

Ja zalogowałem się, serwis jest ciekawy, umożliwia promowanie i pozycjonowanie swoich stron internetowych (dzięki umieszczaniu linków w pytaniach i odpowiedziach). Jeśli chcesz zapisać się do Antwo - skorzystaj z mojego linka polecającego: http://www.antwo.pl/ref,Bler.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz