wtorek, 30 czerwca 2015

Klikanie i Zarabianie

Dopiero co pisałem o możliwościach zarabiania na czytaniu maili i wchodzeniu na strony internetowe, a już zacząłem testy nowego programu tego typu. Konkrety podam, kiedy osiągnę próg wypłaty, który w tym przypadku jest niski i wynosi tylko 30 PLN. 

Na razie program wygląda na racjonalny - zarabiamy na klikaniu w banery reklamowe i pozostanie na stronie przez określoną ilość czasu, oraz za klikanie w linki w wiadomościach (które można przekierować na prywatną skrzynkę lub odbierać poprzez stronę programu). Zarabiać można także poprzez wypełnianie wysoko nagradzanych zadań. Wygoda polega na tym, że na stronach widzimy pasek, który pokazuje nam ile czasu musimy pozostać na danej witrynie lub ile podstron musimy odwiedzić.

Jeśli ktoś miałby chęć samemu przetestować ten program i już zacząć zarabiać, wystarczy kliknąć w link: Centrum Reklamy.

A gdyby ktoś miał ochotę wypróbować inne programy, umożliwiające zarabianie przez internet, może kliknąć w baner po prawej stronie oznaczony Zarabianie przez Internet.

Wiem, że jeden program nie przynosi kokosów, ale wytrwałość w połączeniu z użyciem kilku tego typu programów może dać niezłe wyniki. Powodzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz