Zarabianie przez Internet

Wiele osób chciałoby zarabiać przez internet, nawet nie posiadając swojej witryny internetowej. Właśnie dla takich osób, a także dla tych, którzy chcieliby dorobić do tego, co już w internecie zarabiają, mogę polecić programy partnerskie, z których korzystam i na których zarabiam.

  • Serwisem, z którego korzystam i na którym zyskuję nagrody (które sam wybieram) jest Ceneo. Tego serwisu można używać jako programu partnerskiego, ale można też zdobywać nagrody dzięki pisaniu recenzji produktów na samym portalu. W miesiącu kalendarzowym, każdy zarejestrowany użytkownik może napisać do dziesięciu recenzji, za które zostanie nagrodzony punktami. Te z kolei może przeznaczyć na wybraną przez siebie nagrodę (na przykład książkową). Punkty można zdobywać także kupując coś poprzez platformę Ceneo. Program niemęczący, bo napisanie raz w miesiącu dziesięciu recenzji posiadanych przez siebie produktów nie jest wielkim wyzwaniem, a nagrody do zgarnięcia warte uwagi.
  • Kolejnym programem, z którego jeszcze nie wypłacałem, ale dopiero testuję jest Centrum Reklamy. Ten program dokładnie mówi nam co kliknąć i ile czasu pozostać na danej stronie, by zebrać nagrody (przeważnie 1-2 grosze za stronę). Atutem jest niski próg wypłaty - tylko 30 PLN (sprawdziłem - wypłacają). Pieniążki dostajemy za klikanie w płatne linki, otwieranie płatnych e-maili (możemy wybrać, by nie trafiały do naszej prywatnej skrzynki, a tylko otwierać je poprzez stronę internetową), a także wykonywać najróżniejsze płatne zadania (granie w gry, oglądanie filmów itp.). Program jest świetny, by połączyć z innymi programami tego typu i klikać na zmianę - w ten sposób zwiększamy "produktywność" siedzenia przed monitorem. Uwaga: zdarzają się reklamy oznaczone jako ujemne punkty - w te nie klikamy, bo mają za zadanie sprawdzenie naszej uwagi.
  • Świetnym sposobem dorobienia jest pisanie artykułów, tekstów SEO itp i udostępnianie ich innym, by kupowali je i udostępniali na własnych stronach. Jednym, sprawdzonym przeze mnie serwisem, jest Giełda Tekstów. Program umożliwia pisanie artykułów w dowolnym terminie, na dowolnie wybrany temat, dodanie im słów kluczowych, określenie kwoty, za jaką artykuł ma się sprzedać i udostępnienie kupującym. Kiedy kupujący zapłaci za ten artykuł, otrzymujemy wynagrodzenie. Gdy uzbieramy 75 PLN (szybko się zbiera), możemy wynagrodzenie wypłacić na konto (wypłacałem - działa). To mój ulubiony sposób na zarabianie przez internet - można zużyć godziny, kiedy bezczynnie surfujemy po sieci, albo te, które tracimy w nocy cierpiąc na bezsenność. Logować można się zewsząd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz