czwartek, 9 lipca 2015

Za co Przepłacasz Stokrotnie?

Większości z nas zdarza się czasem za coś przepłacić. Jesteśmy tego świadomi i nie martwi nas ten fakt. Wiemy bowiem, że produkty, które kupujemy drożej moglibyśmy nabyć po niższej cenie, ale różnica wynosiłaby kilka, najwyżej kilkadziesiąt procent. A gdybyście się dowiedzieli, że istnieje produkt, za który przepłacacie stokrotnie? Uwierzylibyście?

Produktem tym jest butelkowana woda. Możecie sprawdzić, że podczas gdy w sklepie butelkowana, niegazowana woda jest w cenie około 1 PLN za litr, ta z kranu kosztuje około 0,01 PLN za litr. A w obecnych czasach, woda z miejskich wodociągów jest wcale nie gorszej jakości. Nie przepłacajcie więc i bez strachu pijcie wodę z kranu - czy to bezpośrednio, czy filtrowana, czy nawet gotowana - i tak będzie tańsza niż butelkowana. 

Ci, którzy piją wody zdrojowe, dla zdrowia, powinni wiedzieć, że tego typu wody pije się w określony sposób i w określonej ilości, a rodzaj wody powinien być dobrany do konkretnej osoby. Picie wód zdrojowych ot tak nie daje nic, więc można sobie odpuścić.

A zatem smacznej kranówki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz