poniedziałek, 2 grudnia 2013

Listopad w programach partnerskich

Listopad nie był dla mnie bardzo łaskawy, ale kilka programów partnerskich dało z siebie tyle, ile mogło, wiec skończyło się dość przyjemnie.

  • Pozytywnie zaskoczył mnie MoneyMilioner - nieco ponad miesiąc i już osiągnięty próg wypłaty. Godny polecenia program (jak wpłata dotrze na konto, poinformuje o tym). Przy okazji - pojawiło się tam sporo świątecznych kodów rabatowych i innych promocji. Warto zerknąć, bo robiąc tańsze zakupy (dzięki kodom promocyjnym) możemy zbierać punkty, które koniec końców wymienimy na gotówkę.
  • Do łask wraca program partnerski księgarni Selkar. Zarówno sama księgarnia jak i program partnerski przeszły nieco zawirowań, ale obecnie powoli wszystko wraca do normy i zaczyna być widać tego efekty. Dużym plusem jest spora wysokość prowizji, gdy takowa już się pojawi, gdyż jest liczona od wartości zamówienia a nie od kliknięcia, czy nawet wyświetlenia.
  • Nadal nieźle spisuje się Textmarket. Choć to nie program partnerski, to celowo umieszczam go tutaj, gdyż jest to sposób na zarobek w internecie.
  • Dobrym programem partnerskim jest także Program Partnerski Ceneo - wciąż wpływają jakieś pieniążki. Wiele osób nie wie, że on w ogóle istnieje, a zapewniam, że tak jest i ma się doskonale. Bardzo wszechstronny.
  • Wyjątkowo słabe efekty w tym miesiącu dał program, na który bardzo liczyłem - CPMLeader. Program płaci za same tylko wyświetlenia reklam (jak sama nazwa wskazuje).
Miesiąc w gruncie rzeczy udany, choć zaskakująco efekty pojawiły się w ostatniej chwili. Teraz szczególnie warto przystąpić do programów partnerskich, gdyż wiele osób robi prezenty na ostatnią chwilę, często kupując przez internet...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz