piątek, 10 czerwca 2016

Potwierdzenie Programu Partnerskiego

Zweryfikowałem kolejny program partnerski i z przyjemnością informuję, że na Centrum Reklamy można zarobić i wypłacić zarobione pieniążki. Owszem - trwa to dosyć długo, ale za to zupełnie nie jest uciążliwe - można klikać przesyłane (nie na własny mail, ale na specjalną skrzynkę na ich stronie internetowej, więc nie zaśmieca się własnej poczty) linki w czasie przerwy na reklamę, czy porannej prasówki w internecie. 

Jest pula linków "codziennych" oraz akcje dodatkowe (z których można zarobić mniej więcej drugie tyle). Oczywiście można także zarabiać na poleconych. Zachęcam każdego, kto spędza choć chwilę bezproduktywnego czasu w sieci, do zapoznania i zaprzyjaźnienia się z tym programem. Uzbierane złotówki przelać można na konto po osiągnięciu pułapu 30 PLN i jest to zadanie bardzo proste (wystarczy podać numer konta i 2 dni później pieniążki się na nim pojawiają).

Jeśli ktoś chciałby się zarejestrować w tym programie, zachęcam do skorzystania z mojego linku rekomendacyjnego, dzięki któremu ja także dostanę procent od Waszych dochodów (ale Wy oczywiście nie poniesiecie z tego tytułu żadnych kosztów). Mój link to: http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=bler.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz