sobota, 4 kwietnia 2015

Qassa - nowa szata graficzna

Jeden z moich ulubionych programów partnerskich, dzięki któremu można zarabiać na robieniu zakupów w internecie, zmienił szatę graficzną. Nowy wygląd strony nadał jej przejrzystość, choć przyznaję, że w pierwszej chwili poczułem się zagubiony. Dla wszystkich, którzy nie są zaznajomieni z nowym wyglądem, a także dla wszystkich, którzy chcieliby zarejestrować się w programie i zarabiać, przygotowałem niewielką ściągawkę.

Strona główna wygląda tak:

Przy czym najważniejsze będą cztery miejsca, zaznaczone czerwoną obwódką.

Pierwsze z nich to link "sklepy internetowe". W chwili obecnej jest ich 613. Klikając w link, zostajemy przekierowani do zgrabnej wyszukiwarki z podziałem na branże. Gdy już zdecydujemy się na jakiś sklep, możemy sprawdzić ile Qoins (waluta programu partnerskiego) dostaniemy za każdą wydaną złotówkę. Milion Qoins możemy wymienić na 50 PLN (lub kupony rabatowe). Milion to dużo? Ja wymieniałem już ponad 10 razy.

Drugie okienko, daje nam dostęp do e-maili, za których czytanie także dostaniemy Qoins (przeważnie 500 - 1000), oraz płatnych ankiet (10 000 - 15 000 Q). W ten sposób zarabiać możemy nawet nie robiąc zakupów.

Trzecie okienko proponuje nam menu rozsuwane, a w nim kilka innych rzeczy, na których możemy zarabiać. Po pierwsze - Polecanie Użytkowników (160 000 Q za właściwie poleconego użytkownika), Po drugie - Gratis - to punkty (lub pieniądze) które otrzymamy za rejestrowanie się w różnych programach. Po trzecie - Profil - zarobimy punkty wypełniając swój profil. Po czwarte - Kody Rabatowe - dodatkowy zysk z naszych zakupów internetowych to rabat, jaki możemy na nie dostać, dzięki posiadaniu konta Qassa. Zawsze w menu będzie też coś okolicznościowego (obecnie promocje wielkanocne) oraz pomniejsze gratisy (jak ten za ustawienie Qassa jako strony startowej).

Czwarte okienko pozwala nam wygrać dodatkowe Qoins. Grać możemy w Bingo (codziennie losowane jest 8 kul. Jedną kartę bingo dostajemy gratis). Możemy grać w Gry (jedną szansę dziennie otrzymamy gratis, a najlepszy każdego dnia dostaje spora nagrodę). Możemy także zakupić Zdrapkę i dostać szansę na wygraną.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zarabianiem w ten sposób, może zarejestrować się tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz