poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Konto 4,7% / Lokata 5,5%


Chciałbym polecić konto bankowe Meritum Banku, które posiada oprocentowanie 4,7%. Dodatkowo bank obowiązuje się, że oprocentowanie nie spadnie poniżej 4% do końca roku 2013. Jeśli szukasz dobrego, darmowego konta - to konto jest dla Ciebie. Dodatkowo po założeniu konta masz prawo założyć 3-miesięczną lokatę na 5,5% w stosunku rocznym. Jest to jedna z najlepszych propozycji, jeśli chodzi o konta bankowe. Dodatkowo - konto to jest całkowicie darmowe (ja nie brałem do tego konta karty debetowej, ale przy płatnościach kartą do 200,00 PLN miesięcznie także obsługa karty jest darmowa, a możemy uzyskać zwrot 1% płatności kartą). Minusem jest to, że z konta oszczędnościowego (otwieranego wraz z rachunkiem rozliczeniowym) możemy wykonać jedynie jedną darmową transakcję miesięcznie, ale to konto ma za zadanie oszczędzać, więc ta transakcja służy tylko do tego, żeby wypłacić zysk w razie potrzeby. 

Jeśli masz ochotę posiadać taki rachunek - wiedz, że otwarcie go wymaga jedynie wypełnienia deklaracji założenia konta (około 15 minut). Ewenementem jest to, że nie czekamy na dostarczenie umowy przez kuriera - całość odbywa się elektronicznie za pośrednictwem e-maila i telefonu (drogą sms'ową). Po zatwierdzeniu umowy, bank weryfikuje dane wysyłając e-mail z numerem konta, na który przelewamy 1 PLN ze swojego już posiadanego konta - służy to weryfikacji naszej tożsamości. Następnego dnia rachunek zaczyna funkcjonować i możemy cieszyć się możliwościami oszczędzania na 4,7% na rachunku i 5,5% na lokacie.

Oczywiście będę wdzięczny, jeśli wpiszesz mój kod polecający "M10601" w czasie wypełniania wniosku - nic z tego tytułu nie tracisz. Nie jest to konieczne - założysz konto i bez podawania tego kodu, ale jeśli go podasz, sprawisz, że podzielenie się z Tobą informacjami zaprocentuje kilkoma złotymi, które bank wypłaci mi - sam nie poniesiesz z tego tytułu żadnych kosztów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz