poniedziałek, 15 października 2012

Właśny Biznes w Internecie


Z całą pewnością biznes internetowy to przyszłość. Coraz więcej transakcji dokonywanych jest za pośrednictwem internetu, coraz więcej ludzi ma do internetu dostęp i coraz łatwiej jest tworzyć internetowe strony i aplikacje. Tak na prawdę to nie jest wiedza tajemna - stworzenie skutecznego sklepu internetowego jest możliwe dla kazdego, a dzięki temu każdy, kto poświeci czas na zapoznanie się z tematem może zacząć zarabiać w ten sposób.

Czy potrzeba na to dużych pieniędzy? Nie, jeśli umie się racjonalnie zarządzać finansami i wybierze się odpowiednią niszę.

Czy potrzeba dużego nakładu czasu do prowadzenia sklepu? Nie, raz zainicjowany sklep sam przyciąga klientów. Obsługa dobrze zaprojektowanego sklepu sprowadza się do minimum.

Czym sklep przyciąga klientów? Skuteczny sklep przyciąga produktami, a konkretnie atrakcyjnymi opisami produktów. Nauczenie się pisania takich opisów to klucz do sukcesu w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Na te wszystkie pytania odpowiada publikacja "Jak samodzielnie założyć sklep internetowy", z którą bliżej możesz zapoznać się tutaj.

Poza odpowiedziami na powyższe pytania publikacja zawiera także szereg porad technicznych, które przerażają wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z zakładaniem sklepu internetowego:

- Skąd wziąć oprogramowanie sklepu internetowego?
- Jak wybrać najlepszą “siedzibę” sklepu, czyli hosting i adres internetowy?
- Jak uruchomić płatności?
- Poznasz nowoczesne zasady promocji sklepu w internecie.
- Jak założyć działalność gospodarczą?
- Co to jest GIODO i czego będzie od Ciebie wymagać?
- Jak poradzić sobie z urzędem skarbowym?
- Jak zorganizować wysyłkę towarów?
- W jaki sposób pozycjonować swoj sklep w wyszukiwarkach internetowych?
- Jak zintegrować sklep z porównywarkami?


Bardzo istotnym plusem własnego sklepu internetowego jest to, że aby założyć sklep internetowy nie musisz rzucać pracy. Wystarczy Ci czasu na założenie i prowadzenie sklepu po godzinach. Tym większa satysfakcja, gdy sklep zacznie przynosić zyski i będzie można iśc do pracodawcy, żeby oznajmić, że "teraz to mi to lotto" ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz