piątek, 8 maja 2020

Znasz się na czymś? Zarób na tym!


Kwarantanna światowa trochę jeszcze potrwa, warto więc szukać zajęć, które pozwolą zarabiać nie wychodząc z domu. Szukanie zleceń poprzez ogłoszenia może być jednak kłopotliwe. Dlatego, jeśli masz jakieś umiejętności, czy to wynikające z hobby, ze szkoły czy nawet z codziennej pracy, możesz zarabiać na zleceniach poprzez portal, zrzeszający właśnie takie osoby i łączący je z potencjalnymi klientami.

Mam na myśli portal Fiverr, dzięki któremu możesz wykonywać zlecenia, związane z Twoim hobby lub umiejętnościami. Tutaj każdy znajdzie możliwość zarobku, lub kupi usługę, której potrzebuje. Zlecenie przekazane zostanie bezpośrednio przez portal, tak samo jak płatność, co bardzo ułatwia i przyspiesza proces. Dodatkowo, mamy możliwość skorzystania z wiedzy i umiejętności ludzi z całego świata!

Jak to działa?


Siła tkwi w prostocie. Aby sprzedać swoją pracę, należy zamieścić ofertę w odpowiedniej kategorii, opisując co dokładnie możemy zrobić i jakiej zapłaty oczekujemy. Warto wspomnieć, że na Fiverr oferujemy 3 poziomy naszej pracy - podstawowy (za najniższą cenę), standardowy (za średnią cenę) oraz poziom premium, oznaczający dodatkową usługę za dodatkową opłatę.

Teraz wystarczy poczekać aż ktoś wykupi usługę, wniesie opłatę i możemy brać się do pracy (mamy na nią wyznaczony czas). A gdy wykonamy zlecenie i dostarczymy (większość zleceń dostarcza się w postaci elektronicznej), otrzymujemy zapłatę na konto. I tutaj może nas czekać bonus, ponieważ jeśli odbiorca będzie szczególnie zadowolony z naszej pracy, może nas nagrodzić napiwkiem dowolnej wysokości.

Co mogę oferować?


Wybór kategorii jest naprawdę szeroki, a do tego dochodzą jeszcze podkategorie, które są bardziej szczegółowe. Kategorie ogólne to:

  • Grafika (projekty, rysunki, malunki, logo, etc.)
  • Marketing (blogi, social media, SEO, mailing, etc.)
  • Pisanie (opowiadania, artykuły, tłumaczenia, przemówienia, etc.)
  • Video (obróbka, animacja, montaż, etc.)
  • Audio (muzyka, podcasty, edycja, etc.)
  • Programowanie
  • Biznes (konsultacje, badania rynku, etc.)
  • Styl życia (tworzenie horoskopów, poradników, genealogia, etc.)
  • Gry (testowanie gier, tworzenie gier, etc.)

Każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie, coś do czego ma talent i mógłby robić to zarobkowo. Więc jeśli chcesz zarabiać w sieci dzięki swoim umiejętnościom, oferować je szerokiemu gronu odbiorców, zarejestruj się tutaj i zacznij zarabiać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz