poniedziałek, 5 listopada 2012

Oszczędzaj na koncie oszczędnościowym

Spośród produktów służących do oszczędzania najbardziej oczywistym jest z pewnoscią Konto Oszczędnościowe. Ten sposób oszczędzania jest bardzo rozpowszechniony, gdyż budzi zaufanie z powodu bezpieczeństwa oraz intuicyjności - w ten sposób oszczędzali nasi rodzice, więc i my mamy przekonanie i pewną łatwość do takiej formy oszczędzania. Dużym atutem jest także to, że pieniądze zgromadzone na koncie możemy w każdej chwili wypłacić - mamy do nich dostęp i czujemy, że je kontrolujemy. A przy okazji - zarabiamy. W czasie, gdy wszelkie parabanki źle nam się kojarzą, banki przejmuja inicjatywę i mają do zaproponowania całkiem ciekawe kontrpropozycje.


 
Jedna z ciekawszych, która rzuciła mi się w oczy (przyznaję, że zwróciłem na nią uwagę dzieki krzykliwemu banerowi) jest oferta BGŻ Optima - 6,3% w skali roku w okresie do lutego 2013 dla kwoty do 40 000 PLN oraz 5,8% dla kwoty powyżej! Oczywiście - lokata daje więcej (może dać więcej), ale dla kont oszczędnościowych to bardzo dobry wynik i jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem konta - wystarczy kliknąć w baner, który zaciekawił i mnie.
Z całą pewnością po zakończeniu tej akcji pojawi się inna ciekawa oferta, o której z pewnoscią poinformuję - skoro już ma się jakieś odłożone pieniądze (dowolną sumę) to warto ją pomnażać przy dobrym oprocentowaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz