sobota, 24 listopada 2012

Co po zamknięciu CpmProfit?

Dłuższy już czas, bo od zamknięcia portalu CpmProfit pod koniec czerwca 2012 roku, szukałem programu partnerskiego, który mógłby zastąpić tamten, czyli takiego, który płacił będzie za wyświetlenia banera (a nie za klikanie w niego) - w systemie CPM. Znalazłem system CPMLeader, który płaci właśnie za wyświetlenia, a honoruje ruch z Polski (co jest najważniejszym kryterium). Nie ukrywam, że kokosów nie ma, ale są wypłaty i coś się zbiera za każde wyświetlenie naszego banera. Warto pamiętać, że aby wyświetlenie zostało zaliczone, baner musi być wyświetlony przez minimum trzydzieści sekund. Wystarczy wygenerować kod, wstawić na stronę i... nie robić nic więcej - czekać, aż odwiedzający sami nabiją nam pieniążki. Próg wypłaty już od 5$, odbiór pieniążków możliwy z systemem paypal - wszystko proste, by maksymalnie ułatwić użytkownikowi. Regulamin także jest nieskomplikowany, co uważam za dużą zaletę.
Ponadto w systemie tym możemy zarabiać na poleconych - każda osoba, która zapiszę się z naszego linka polecającego przyniesie nam zysk w wysokości 15% tego, co sama zarobi (oczywiście sama na tym nic nie straci). Warto więc polecać ten program znajomym, którzy poszukują łatwego sposobu na zarabianie na swojej stronie, czy blogu.

Mój link polecający to:
Zapraszam do rejestracji w serwisie za pośrednictwem tego linka.

Banery reklamowe dostępne są w czterech wymiarach: 728x90, 468x60, 300x250 oraz 160x600 - łatwo więc dopasować coś na swoją stronę. Przykładowy baner wygląda tak:


Zachęcam do wypróbowania tego systemu już teraz.

2 komentarze: