piątek, 17 lipca 2020

Wymiana walut jeszcze taniej


Z przyjemnością informuję, że portal, przez który wymieniam waluty, a o którego podwyżkach pisałem tutaj, obecnie znów obniżył prowizję i to aż do 0,22%. Tak atrakcyjna oferta obowiązuje od 15 lipca do końca września bieżącego roku na portalu Giełda Walut. Jeśli więc chcesz wymienić większą kwotę, to do końca września masz czas na to, by zrobić to przy zmniejszonej prowizji za wymianę. Oczywiście nawet, gdy prowizja jest większa, nadal taka wymiana opłaca się o wiele bardziej niż w tradycyjnym kantorze (czy banku).

O tym, co daje ten portal pisałem już tutaj, więc nie będę się powtarzał, a każdy zainteresowany może skoczyć do poprzedniego wpisu. 

Jednocześnie chciałem poinformować, że jeśli ktoś ma wyjątkowo duże zlecenie wymiany, może napisać do serwisu e-mail z prośbą o obniżenie prowizji dla tej transakcji - w ciągu kwadransa można otrzymać specjalną ofertę, dopasowaną do sytuacji. Może warto więc wymienić większą ilość na walutę obcą, by na przykład, spłacić większą część kredytu, lub pozostawić na koncie środki, z których bank pobierał będzie kolejne raty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz