piątek, 10 lipca 2020

Sprzedaż przyspiesza

Jak wiecie pisuję artykuły, które można kupić przez internet i umieścić na swojej stronie. Mam bazę swoich tekstów, wystawionych na sprzedaż (link), od czasu do czasu publikuję coś nowego i one się sprzedają od czasu do czasu. Taka dodatkowa gotówka. Otóż w ciągu epidemii sprzedaż nie zmalała, a w ubiegłym miesiącu jeszcze wzrosła! W czerwcu to było całkiem sensowne źródło zarobkowe, a pisanie nagrodziło mnie wypłatą, której się nie spodziewałem.

Pandemia - Epidemia


Dlatego właśnie zachęcam do pisania i sprzedawania swoich tekstów przez internet. Szczególnie teraz, kiedy mamy choć odrobinę więcej czasu (wiele osób pracuje zdalnie, więc oszczędza czas na dojazdach), warto wykorzystać go na pisanie, chociaż parę artykułów dziennie. 

Druga strona medalu wygląda tak, że wiele osób przerzuciło się na dodatkowe źródła dochodu, często związane z pisaniem bloga i chętnie kupują artykuły, by zbudować podstawy, oparte na wartościowej, różnorodnej treści. 

Jeśli ktoś jeszcze się nie zapisał, a chciałby spróbować swoich sił w pisaniu i zarabianiu na sprzedaży tekstów, zapraszam do kliknięcia w link.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz