czwartek, 31 października 2013

Zarabiaj przy komputerze

Przeszukując ostatnio bezdroża internetu w poszukiwaniu programów, pozwalających dorobić coś, pracując w domu, online, ale bez sztywnych zobowiązań, natknąłem się na program MoneyMilioner (wszystko po polsku). Program polega na zbieraniu punktów (pereł), które można po zebraniu konkretnej kwoty wymienić na nagrody. Zbieranie jest z resztą dziecinnie proste - po zarejestrowaniu się otrzymujemy wiadomości, które przedstawiają oferty handlowe (ciekawe, bo promocje, bony zniżkowe i tym podobne, a czasami zapraszające do rejestracji na jakiejś stronie, w zamian za perły), za których odczytanie dostajemy perły - za samo tylko odczytanie, bez konieczności rejestracji czy zakupów. Oczywiście za zakypu dostajemy jeszcze więcej! To jednak nie są wszystkie zyski z programu.

Ponadto w programie:
  • Perły (różna ilość) za każdą złotówkę wydaną w sklepie internetowym, należącym do programu. W tej chwili jest ich 365, więc można przez rok, codziennie robić zakupy w innym. Podzielone są na branże. Są to popularne sklepy, a nie (jak w wielu tego typu programach) same niszowe witryny specjalistyczne. Nawet zamówić jedzenie do domu można, zarabiając na tym perły!
  • Gratisy - perły za rejestracje na stronach internetowych, branie udziału w akcjach promocyjnych.
  • Kody Rabatowe - najciekawsza chyba oferta - kody na produkty, zniżki, rabaty i darmowe próbki na różnych stronach i w sklepach internetowych. Dostęp do nich ma każdy zalogowany użytkownik.
  • Premia "perłowa" za rejestrację na MoneyMilioner.
  • Dodatkowo ciekawa gra w Bingo, darmowa dla zarejestrowanych użytkowników, a dająca możliwość wygrania realnych nagród. Można także wykorzystać perły, żeby zwiększyć swoje szanse.
  • Inne gry - zwycięzca dnia w każdej z nich otrzymuje nagrodę. Jedną grę dziennie mamy za darmo, ale można dokupić więcej szans.
  • Program polecający - perły za polecenie każdego uzytkownika (polecony nic na tym nie traci), dlatego jeśli macie ochotę zarejestrować się na stronie, zapraszam do skorzystania z mojego linka: https://www.moneymilioner.pl/95093, dzięki czemu otrzymam nagrodę, a Wy docenicie to, ze przybliżyłem Wam zasady programu.
Kilka dodatkowych informacji:

Aby wymienić punkty na pieniądze, należy uzbierać perły o wartości 50 PLN (1 000 000 pereł). Za zapoznanie się z pojedynczą ofertą otrzymuje się 1 000 pereł - wydaje się to mało, ale w porównaniu do innych programów tego typu jest to niezła propozycja, a zważając na to, iż za zakupy, rejestrację, odwiedzanie partnerów i inne propozycje otrzymujesz dodatkowe perły, szybko uzbiera się solidna kwota. Ja po trzech dniach testowania programu (nie korzystam ze wszystkich propozycji, głównie przeglądanie reklam przesyłanych e-mailem) mam już ponad 150 000 pereł. A ta ilość szybko rośnie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz