sobota, 2 listopada 2013

Jak minął październik w programach partnerskich?


Jestem zarejestrowany w kilku programach partnerskich i w związku z tym, żeby panować nad nimi, musiałem wprowadzić jakąś systematykę. W miesięcznych odstępach czasu prowadzę zatem statystyki, którymi chętnie się tutaj podzielę.

A zatem...

  • W walce o najskuteczniejszy program partnerski prym wiedzie moje ulubione Ceneo - program tak wszechstronny, że dosłownie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - prawie każda tematyka pozwala umieścić link partnerski w tekście.
  • Nowy program, o którym dopiero co pisałem - MoneyMilioner pozwolił mi na wygenerowanie sporego salda (jak na dopiero rozpoczęty program). Duża jego część to premia za samą rejestrację, więc nie można jeszcze o niczym mówić, ale jak na 5 dni uczestnictwa źle nie jest.
  • Nieco mniej przyniósł program, który płaci za samo wyświetlanie treści - CPMLeader. Program rozlicza się w dolarach, zatem gorszy wynik podyktowany jest różnicą kursową - kurs dolara obniżył się.
  • Bardzo dobrze spisuje się Textmarket - nie jest to program partnerski, ale sposób na dorobienie w sieci za pomocą pisania i sprzedaży krótkich artykułów. Gorąco polecam taki sposób zarabiania!
  • Kryzys dosięgnął program, który swego czasu najlepiej procentował - księgarnia Selkar. Czyżby czytelnictwo w Polsce aż tak spadło? A może kryzys dosięgnął kieszenie bibliofilów? 
  • Agregator Afiliant także słabo zadziałał w tym miesiącu, pomimo sporej ilości wyświetleń.
Nie ukrywam, że nie był to zbyt udany miesiąc, ale zaczynam kolejny, z nadzieją, że będzie lepiej!

3 komentarze: