piątek, 5 maja 2023

Niebezpieczeństwo Hipermarketów

Idziesz na duże zakupy na cały tydzień. Kupujesz to, czego potrzebujesz. Trzymasz się planu. Ba, może nawet masz listę zakupów. Chodzi między regałami przez pół godziny, albo trzy kwadranse i wybierasz, szukasz promocji, okazji. Po wszystkim ruszasz w stronę kasy, ale... przecież należy Ci się nagroda, prawda? Czym jest paczka czipsów, batonik i butelka napoju gazowanego w obliczu zakupów na cały dzień? Może jeszcze guma do żucia i lizak. A może chałwa? Czekolada? Torba cukierków? Paluszki? Orzeszki? STOP!

Niestety, nawet jeśli masz listę zakupów i postanowienie, by się jej trzymać, po męczącym pobycie w sklepie (gdzie w dodatku wszystko kusi), masz chęć na jakąś nagrodę. Niestety, jeżeli dbasz o budżet, ta nagroda może być jednym z przysłowiowych gwoździ do trumny. Musisz się chronić przed tymi "nagrodami". A jeżeli wyjście do supermarketu zbytnio naraża Cię na pokusy, spróbuj innego rozwiązania.

Bezpieczne Zakupy


Zakupy online z dowozem do domu to świetny sposób, by zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty bez wychodzenia z domu, marnowania czasu (można zrobić je nawet w środku nocy) i bez narażania się na pokusy! Darmowa dostawa dotyczy zakupów za ponad 100 zł (w szczególnych wypadkach 170 zł), a przecież zakupy na tydzień kosztują więcej niż stówkę. Sklep o którym tu piszę to BARBORA . Zakupy z dostawą realizowane są w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Częstochowie i okolicach, a także w Łodzi (gdzie dostawa darmowa jest od 170 zł). 

Oczywiście sklep posiada także ofertę promocyjną, kupony i wszelkie udogodnienia dotyczące zarówno supermarketów, jak i sklepów online. A najlepsze jest to, że wypróbowanie tej formy robienia zakupów jest banalnie proste i w dodatku nie trzeba nosić żadnych siatek, marnować paliwa na dojazd, stać w kolejkach ani przepychać przy stoiskach z najciekawszymi produktami. 

Chroń się przed wydawaniem na bzdety poprzez rozsądne zakupy online i kupuj tylko to, czego potrzebujesz - szybko, sprawnie i bez pokus. A przed złożeniem zamówienia przejrzyj swój koszyk i wyrzuć wszystko to, co trafiło do niego "przypadkiem", dobrze? Tak dla pewności ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz