sobota, 20 czerwca 2015

Zarabianie punktów i wymienianie na nagrody

Dzisiaj temat popularny w internecie, czyli "czy można zarobić nic nie robiąc?"... Otóż, oczywiście, że można - sam polecałem wielokrotnie świetny portal, którego ja używam w tym celu, czyli Qassa. Na czytaniu wysyłanych przez nich e-maili, klikaniu w banerki, polecaniu użytkowników oraz braniu udziału w ankietach (wszystko wyłącznie przez internet) zarobiłem (i wypłaciłem!!!) już ponad 600 PLN. Program pozwala także zbierać punkty (i to niemało) za zakupy w sklepach internetowych, ale nawet jeśli nie robi się dużych zakupów, zarobić można niemało na innych funkcjonalnościach serwisu.

To nie jest oczywiście jedyny portal, który wynagradza swoich użytkowników za uczestniczenie w życiu portalu, odpowiadanie na pytania, wchodzenie na strony internetowe itp. Popularnym programem tego typu jest Przeczytam Wszystkich, który nagradza za odpowiedzi w konkursach (konkursów nie ma za wiele) i za czytanie artykułów na stronach internetowych (tych jest sporo). Najlepiej robić to raz dziennie (poszczególne strony mają napisane jak często i ile artykułów można przeczytać oraz iloma punktami zostanie to nagrodzone). Myślę, że bez trudu można zdobyć 50 punktów za jednym posiedzeniem (mnie udaje się nawet więcej). Dodatkowe 100 punktów na start można dostać rejestrując się poprzez ten link

Kiedy uzbieramy już odpowiednią ilość punktów, możemy wymienić je na nagrody. Ważną sprawą jest to, jakie nagrody możemy dostać i ile będą nas kosztować. Najtańsza nagroda zaczyna się już poniżej 800 punktów. Od nieco ponad 1000 punktów można otrzymać doładowania telefonu. Tragedii nie ma w tym względzie. Ponadto za wyższe kwoty otrzymamy cały szereg ciekawych nagród. Zdarzają się także promocje, w czasie których możemy otrzymać za nasze punkty znacznie ciekawsze nagrody i to dużo taniej. Warto więc po uzbieraniu punktów zaczekać na taką akcję i sprawdzić co ciekawego się pojawi.

Osobiście biorę także często udział w najróżniejszych konkursach, w których można wygrać nagrody rzeczowe (głównie książki z uwagi na moje zainteresowania). To bardzo przyjemne wygrać taki konkurs i otrzymać za darmo książkę. A wygrywam przynajmniej raz na trzy miesiące. Polecam szukanie tego typu konkursów w internecie, bo czasem sam udział jest wielką przyjemnością, a przynoszona przez listonosza paczka stanowi bardzo miły dodatek.

A jakie Wy znacie sposoby na "zarabianie" w internecie na "nicnierobieniu"?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz