poniedziałek, 28 kwietnia 2014

6% za robienie zakupów

Co prawda lokaty na 6% to już tylko wspomnienie, ale mBank proponuje swoim nowym klientom, którzy założą eKonto promocję, dzięki której mogą oni zarobić upragnione 6% - nie na lokacie jednak, ale w postaci zwrotu za zakupy kartą. Co trzeba zrobić, by otrzymać bonus?
  • Przede wszystkim otworzyć eKonto w mBanku. Konto jest darmowe - zarówno otwarcie jak i prowadzenie rachunku. 
  • Wraz z kontem złożyć wniosek o debetową kartę płatniczą (domyślnie wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku). Karta jest darmowa, jeśli wykonamy transakcje o wartości minimum 200 PLN (niektóre źródła podają 100 PLN, na wszelki wypadek ja podaję tą "gorszą" opcję).
  • Podczas otwierania konta należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby promocji i marketingu.
Powyższe warunki pozwalają nam na w pełni bezpłatne korzystanie z konta. Poniższe wyjaśnią jak otrzymać bonus. Warunek minimalnej płatności kartą się pokrywa, więc jeśli spełnimy warunek poniżej, automatycznie spełniony będzie warunek na bezpłatną kartę. 
  • Dokonanie kartą płatności za łączną kwotę 250 PLN (to właśnie ten warunek się pokrywa) i nieanulowanie tych transakcji.
  • Zapewnienie na rachunek wpływu w wysokości 1000 PLN w danym miesiącu. Wpływ musi pochodzić z rachunku nienależącego do uczestnika promocji.
Premię zaś otrzymujemy za:
  • Każdą transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej lub kredytowej powiązanej z danym rachunkiem, o wartości minimum 50 PLN. 
  • Transakcja spełniająca powyższy warunek zostanie nagrodzona kwotą 3 PLN (co stanowi 6% od kwoty 50PLN).
  • Miesięcznie maksymalnie 60 PLN (czyli 20 transakcji).
Oczywiście można malkontencić, że pojedyncza transakcja na kwotę 100 PLN także jest transakcją za "minimum 50 PLN", a więc otrzymujemy za nią premię 3 PLN, co stanowi już tylko 3% kwoty. To prawda, jednak otrzymać 3 PLN przy jednorazowej płatności kartą, to zawsze jakiś plus, którego w innym przypadku byśmy nie dostali. A zarobić 600 PLN w ciągu 10-ciu kolejnych miesięcy, to wcale przyjemna perspektywa. Wszystkich, którzy mają ochotę na takie pieniążki, a także tych, którym znudziło się dotychczasowe, płatne konto, zapraszam do założenia bezpłatnego rachunku eKonto w mBanku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz