środa, 2 kwietnia 2014

Marzec w programach partnerskich

W marcu fajerwerków nadal brak, ale lekkie ruchy odnotowałem. Ponadto rozpocząłem testy nowego programu partnerskiego: Przeczytam Wszystkich - program, w którym zarabia się za czytanie artykułów w sieci. Zasady są banalnie proste, zarobki może nie spektakularne, ale jeśli ktoś lubi wertować internet w poszukiwaniu ciekawostek na interesujące go tematy, powinien być usatysfakcjonowany, że za przeglądanie swoich ulubionych serwisów może otrzymać ciekawe nagrody rzeczowe.
  • W dalszym ciągu głównym Programem Partnerskim na którym zarabiam MoneyMilioner, chociaż z uwagi na zmniejszenie moich zakupów dokonywanych przez internet, zmalały także zyski z tego programu. Jeśli jednak ktoś robi spore zakupy elektroniczne, to z tego programu będzie zachwycony.
  • Tradycyjnie w tym miejscu pojawia się Program Partnerski Ceneo, który ze względu na swoją wszechstronność generuje spore zyski i jest użyteczny na wielu polach. Jeśli ktoś miałby umieszczać reklamy tylko jednego partnera - powinien wybrać właśnie tego.
  • CPMLeader odrobinę w górę, ale ze względu na słaby ruch szału nie ma.
  • Afiliant odnotował malutkie drgnięcie, ale jednak powinien pojawić się w zestawieniu.
  • Dodatkowo niewielkie zyski wygenerowało AdTaily, Adkontekst oraz Nokaut.
Przypominam, że większość programów partnerskich posiada system poleceń, za pomocą którego można zarabiać dodatkowo na partnerach, którzy wejdą do systemu poprzez odpowiedni link polecający. Powyższe linki są jednocześnie linkami polecającymi, więc jeśli zachęciłem Cię do przystąpienia do programu partnerskiego, zarejestruj się w nim, proszę, poprzez mój link, dzięki czemu otrzymam prowizję, z tytułu której Twoje zarobki nie spadną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz