piątek, 14 czerwca 2013

Skuteczny program partnerski

Ostatnimi czasy testuję na swoich blogach Program Partnerski Ceneo i muszę przyznać, że efekty są widoczne. 20 groszy za każde kliknięcie w link czy baner reklamowy, przyjemne kreacje (bardzo wygodny rotator, który wyrzuca w stworzonej przez nas reklamie produkty pasujące do wybranego przez nas hasła lub kategorii, wraz ze zdjęciem, ceną i oceną punktową, co zachęca do klikania) - dobrym przykładem są banery na moim blogu Recenzent Amator. Przede wszystkim jednak Ceneo stwarza faktycznie okazyjne oferty i łączy wiele sklepów internetowych, co faktycznie jest przydatne czytelnikowi, a więc nie jest to reklama, w którą nikt nie klika, a jeśli kilknie, to przez przypadek - ta strona odwiedzana jest chętnie i świadomie. Dodatkowym atutem wspomnianego uprzednio rotatora jest możliwość dowolnego rozmiaru oraz kolorystyki, można więc stworzyć nienachalną reklamę pasującą do stylistyki bloga, która mimo to zachęcała będzie prawdziwymi okazjami.

Zysk także jest niebagatelny - 20 groszy za przeklik, to nie najgorsza stawka szczególnie, że łatwo znaleźć produkt, który chcielibyśmy polecić, gdyż sami go używamy i wiemy, że jest dobry. Najtańszą cenę system znajdzie za nas, a więc polecamy sprawdzony produkt w najtańszej cenie, co nie zawiedzie zaufania naszych czytelników.


Jeśli ktoś chciałby skorzystać z tego programu partnerskiego i umieścić na stronie reklamy, może kliknąć w powyższy link, lub skorzystać z banera. Ja ze swojej strony mogę ten system jedynie polecić, gdyż co prawda jest to CPC (a nie CPM), ale dobrze skonfigurowane i działa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz