czwartek, 30 maja 2013

Strona internetowa

O zarabianiu na stronie pisałem już kilka razy polecałem też programy partnerskie, które pozwalają umieszczać reklamy, w tym także system, który płaci za same wyświetlanie reklam, bez konieczności klikania w nie czy zakupów. Oczywiście to nie jedyny sposób - sklepy internetowe zarabiają duże pieniądze, a w obecnych czasach mogą być prowadzone nawet przez jedną osobę (oczywiście ktoś musi obsługiwać magazyn, wysyłkę, księgowość...). Sposobów na zarabianie w internecie są setki - liczy się jedynie dobry pomysł. 

Kiedy jednak pomysł już jest, warto zyskać na naszej stronie ruch, sprawić by ludzie ją rozpoznawali, a więc zareklamować się. Gdzie się reklamować? Oczywiście najlepiej w sieci. Możemy umieścić naszą reklamę na jakiejś konkretnej, dobrej stronie, najlepiej powiązanej tematycznie lub spróbować dotrzeć do wielu odbiorców reklamując się w jakimś programie, który umieści naszą reklamę na tysiącach różnorodnych stron. Te rozwiązania oczywiście kosztują, ale koszt jest wielokrotnie mniejszy niż spodziewane zyski, a zatem warto zainwestować (nie są to bowiem aż tak niebotyczne sumy jak może się wydawać).

Oczywiście połączenie celnej reklamy w internecie, by zyskać ruch, który pozwoli z kolei nam na osiąganie zysków ze strony internetowej (w tym tych z reklam tam umieszczonych) może się nie opłacić (choć może się także opłacić), najlepiej więc traktować to rozwiązanie dodatkowo i nie nastawiać się na utrzymywanie z tego źródła ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz