wtorek, 21 lipca 2015

Tanie Warzywa i Owoce

Jeśli chcesz kupić większą ilość bardzo tanich warzyw lub sezonowych owoców, a masz w okolicy weekendowe targowisko, możesz to zrobić. Wystarczy, że na bazar wybierzesz się w niedzielę, w godzinach, w których ruch na bazarku kończy się, a sprzedawcy pakują. Czasem co prawda trzeba będzie na ten moment poczekać, gdyż nie jest to stała godzina, ale przekonasz się, że sprzedawcy, którzy przywieźli swój towar, by sprzedać go w sobotę i w niedzielę, wolą opuścić cenę nawet o 80%, byle pozbyć się towaru, z którym w innym wypadku nie będą wiedzieli co zrobić.


Ja w ten sposób kupiłem papryczki, które przeznaczam na przetwory. Cena takich papryczek była wielokrotnie niższa niż normalnie, jeśli tylko zdecydowałem się kupić większą ilość (za dwa i pół kilograma zapłaciłem mniej niż za pół kilo w normalnej cenie).

2 komentarze:

 1. Trafiłeś na korzystną ofertę. Ja kupuję niekiedy w piekarni, w ostatniej godz. wszystko jest za pół ceny lub a Marche :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami w marketach też można znaleźć takie przeceny.
  Ja wczoraj całkowicie przypadkiem odkryłam, że w Kauflandzie można po 20 kupić np. pieczarki za 99 groszy/kg ( a jeszcze pół godziny wcześniej kosztowały 5,99/kg). Dzisiaj idę polować na wiśnie bo wczoraj udało mi się kupić za 1,99 /kg , więc dzisiaj mamy kilka litrów pysznego kompotu.

  Pozdrawiam!
  J.

  OdpowiedzUsuń