piątek, 16 grudnia 2022

Czas na Lokatę?

Znalazłem ostatnio ciekawą propozycję lokaty, o której chciałbym Was poinformować, moi drodzy czytelnicy. Zaznaczam jednocześnie, że nie zdążyłem jeszcze tej lokaty przetestować, ale kiedy to zrobię, może być za późno na uzyskanie tak ciekawych warunków. Piszę więc nieco na gorąco, by okazja Wam nie umknęła. 

Inbank, który od roku 2017 działa w Polsce, posiada obecnie ciekawą ofertę lokaty, oprocentowanej 8% w skali roku. Wystarczy wejść na stronę internetową Lokaty w Inbank (LINK) i założyć lokatę na kwotę pomiędzy 1 000 a 50 000 na okres 6 miesięcy, by skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania 8% w stosunku rocznym. 

Lokatę można założyć w 100% przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić wniosek, zarejestrować się jako klient (wygodna rejestracja poprzez konto w dowolnym, innym banku), wpłacić ustaloną kwotę na lokatę i... to wszystko. Po upływie 6 miesięcy lokatę można przedłużyć (otrzymując dodatkowe 0,1% w stosunku rocznym, ale oprocentowanie podstawowe może być na innym poziomie na tej nowej lokacie), lub wypłacić.

Oferta wydała mi się na tyle atrakcyjna, by ją polecić. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz