niedziela, 4 września 2016

Okres promocyjny

Można by pomyśleć, że właśnie zakończył się okres promocji związanych z pierwszym dniem szkoły i najbliższe rabaty będą miały związek ze zniczami i wiązankami, ale tak nie jest. Wytrawni łowcy promocji wiedzą, że właśnie teraz nastał najlepszy okres na kupowanie przyborów piśmienniczych. 

Szkoła już się zaczęła i chociaż gawiedź obkupiła się w najtańsze zeszyty, piórniki i ołówki, w sklepach pozostało sporo ciekawego towaru, którego sklep chętnie się pozbędzie. To najlepszy moment, by obkupić się w zeszyty (które przecież zawsze się przydadzą), ołówki i długopisy (patrz wyżej), a nawet kredki i flamastry, które będą doskonałym dodatkiem do prezentów świątecznych. 

Jestem świadomy faktu, że do świąt bożego narodzenia pozostał ponad kwartał, ale prezenty najlepiej komponować przez cały rok, uzupełniając domowy "magazyn" w chwilach, kiedy ceny są najbardziej sprzyjające, a portfel najmniej obciążony. W ten sposób w okresie świątecznej gorączki, gdy w sklepach są pseudo-promocje będziemy uśmiechać się z wyższością.

Jeśli więc zależy Ci na oszczędzaniu, używasz przyborów piśmienniczych i posiadasz w rodzinie dzieci w wieku, w którym kredki to nadal dobry podarek, najlepiej zaopatrz się teraz, uniknij kolejek i wydatków, uzupełnij to, co się zużyło (gumki do ścierania, wkłady do pióra, blok technicznych czy nożyczki).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz