wtorek, 30 września 2014

Wygraj prawdziwe pieniądze w darmowym Bingo

Wygranie prawdziwych pieniędzy w darmowym konkursie, w internecie, bez konieczności wychodzenia z domu brzmieć może zbyt pięknie, by było prawdą. I pewnie w większości przypadków takie właśnie jest. Natomiast serwis Qassa oferuje taką właśnie możliwość (obok szeregu innych). 

Jak to działa?

Ano - zakładamy konto w serwisie a wraz z nim uprawnienie do jednej darmowej karty Bingo na KAŻDE losowanie (dodatkowe karty można dokupić, ale nie ma obowiązku). Teraz raz dziennie odbywa się losowanie ośmiu kul z liczbami, które skreślamy na naszej karcie (logujemy się do serwisu raz dziennie, sprawdzamy jakie liczby wylosowano i skreślamy na karcie). Jeśli w jakimś losowaniu padnie BINGO, losowanie jest zatrzymywane, a szczęśliwiec ma czas do końca dnia na zgłoszenie się po nagrodę. Jeśli się nie zgłosi - następuje kumulacja i w kolejnej turze nagroda się powiększa. 

Jakie są minusy? Ano takie, że grając na darmowej karcie, widzimy tylko liczby wylosowane tego konkretnego dnia, zatem musimy się codziennie logować, by mieć kompletne dane. 

Jak je zniwelować? Karta płatna (nie - nie pieniędzmi, ale punktami, które dostaje się za logowanie, wypełnianie ankiet, klikaniem w maile) daje nam dodatkową szansę na zwycięstwo, a dodatkowo - mając więcej niż jedną kartę widzimy WSZYSTKIE wylosowane w danej turze liczby, a więc wystarczy logować się co jakiś czas (byle trafić w logowanie, gdy padnie Bingo).

Bonusowo - dla osób, które zalogują się do Qassa dzisiaj i zagrają w Bingo, jedna darmowa plus jedna dodatkowa karta gratis, a zatem możliwość podejrzenia wszystkich numerków wylosowanych w tej turze!

Oczywiście wygrać nie jest łatwo, ale w końcu nic nas to nie kosztuje. A wygrane - cóż - ostatnich piętnastu szczęśliwców (15 osób wygrało w ciągu ostatniego półrocza) cieszyło się kwotami:
  • 500 PLN (2 osoby)
  • 300 PLN (1 osoba)
  • 250 PLN (2 osoby)
  • 100 PLN (7 osób)
  • 33,33 PLN (3 osoby, które zgłosiły wygraną tego samego dnia)
Zatem wygrać można, czyli grać warto, bo zaledwie trzy z powyższych osób wykupiły dodatkową kartę (jedna z 250 PLN wygraną i dwie z 100 PLN) - znakomita większość grała za darmo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz