piątek, 3 grudnia 2021

Dzień Darmowej Dostawy

Inspiracje - sprawdź na Ceneo.pl
Grudzień to miesiąc wielu promocji. Właściwie zaczynają się już w listopadzie, wraz z czarnym piątkiem i cyber poniedziałkiem, za którymi osobiście nie przepadam i do których nie mam pełni zaufania. Teraz jednak zbliża się dzień, który faktycznie może oznaczać zyski - Dzień Darmowej Dostawy. W tym roku Ceneo ogłosiło taki dzień w Mikołajki, 6 grudnia, zatem już za 3 dni (w poniedziałek). 

Dzień Darmowej Dostawy pojawia się zawsze na początku grudnia, by wygodnie zakupić prezenty świąteczne. Przeważnie wiele sklepów internetowych prowadzi takie akcje, więc warto mieć przygotowaną listę prezentów z listów do Świętego Mikołaja i zajrzeć tego dnia na Ceneo, by skorzystać z darmowej dostawy. Więcej detali (i lista sklepów) tutaj. Polecam zapoznać się ze szczegółami akcji, bo ilość partnerów, którzy wysyłają swoje towary darmowym transportem jest imponująca.

A jeśli nie kupujesz prezentów na Ceneo, a Twój sklep nie prowadzi takiej akcji w Mikołajki, wstrzymaj się jeszcze chwilkę, bo już 14.12.2021 wiele sklepów, których lista znajduje się tutaj, ma swój Dzień Darmowej Dostawy. W tym roku zatem są aż dwie szanse na zakup bez dodatkowych kosztów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz