niedziela, 12 sierpnia 2018

Powrót do Szkoły

Koniec wakacji to tylko pozornie informacja jedynie dla dzieciaków. To także, a może przede wszystkim, informacja dla rodziców. To przecież oni stają przed wydatkami związanymi z powrotem do szkoły - podręczniki, zeszyty, piórniki z całym wyposażeniem, plecaki, strój do gimnastyki, obuwie. Dlatego warto pamiętać, że ostatni dzwonek na zakup wyprawki brzmi właśnie teraz - na długo przed pierwszym dzwonkiem wzywającym na lekcje.

Aby uniknąć kolejek podczas zakupów, dobrze jest zrobić je przez internet, a żeby zaoszczędzić, warto porównać ceny w kilku księgarniach w celu zakupu kompletu podręczników. Aby to zrobić można skorzystać z porównywarki cen Ceneo lub Nokaut, przejrzeć kilka księgarń, stworzyć zestawy i sprawdzić, czy bardziej opłaca się zamówić w jednej czy w kilku księgarniach (ponosząc dodatkowe koszty przesyłki). 

Oczywiście w ten sposób można kupić także zeszyty, ubrania czy kredki i flamastry, ale te łatwiej niż podręczniki kupić w markecie czy zwykłym sklepie. Z podręcznikami jednak, o czym najlepiej wiedzą rodzice, bywa różnie. Dlatego właśnie ten ostatni dzwonek rozbrzmiewa już teraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz