czwartek, 14 czerwca 2018

W końcu jakieś rozsądne konto oszczędnościowe

Już od jakiegoś czasu ciężko było znaleźć konto oszczędnościowe, które dawałoby sensowne zyski. Oprocentowanie poniżej 1% to śmiech na sali. Na szczęście Getin Bank wystartował z ciekawą propozycją dla nowych klientów.


Konto Oszczędnościowe


Otóż - można teraz założyć konto oszczędnościowe na 3% rocznie w Getin Bank! I to nie na jakieś marne kilka tysięcy, ale na całe 200 000 PLN! Oznacza to, że można w końcu zarobić na oszczędnościach.

Warto jednak pamiętać o obostrzeniach.

  • Trzeba kliknąć w ten link i założyć Konto Oszczędnościowe.
  • Należy wyrazić zgody marketingowe i ustawić wyciąg elektroniczny.
  • Oprocentowanie 3% jest stałe przez 92 dni od momentu pierwszej wpłaty na konto! Dobrze więc, by od razu była ona solidna, żeby jak najwięcej zaoszczędzić.
  • Promocja trwa do 2.07
  • Regularne zasilanie tak oprocentowanego konta to dobra inwestycja dla tych, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich pieniędzy.


Konto Proste Zasady


Dobrze jest także założyć Konto Proste Zasady i zapewnić minimalne wpływy miesięczne w wysokości 1500 PLN, aby powalczyć o dodatkowe bonusy - 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 12 miesięcy (dla kwoty 10 000 PLN). Nie muszą to być nawet dochody - wystarczy przelew z innego banku, ważne by były to nowe środki. 
Za otwarcie Konta Proste Zasady dostaniemy 100 PLN, jeśli zapewnimy minimalne wpływy 100 PLN w lipcu i sierpniu i wykonamy 5 płatności kartą i jedną Blikiem, na łączną kwotę minimum 150 PLN. 
Dodatkowo, za skuteczne polecenie tego konta znajomemu, obydwie strony zyskają po 50 PLN!Warto zapolować na bonusy, ale główną atrakcją pozostaje konto oszczędnościowe na 3% rocznie i to ono jest wisienką na tym torcie. Oferta dotyczy jedynie nowych klientów banku, zatem jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w Getin Bank, to jest to dobry moment, aby takowe założyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz