środa, 8 sierpnia 2012

Zakłady Sportowe

To może nie jest najlepszy sposób na oszczędzanie, gdyby nie jedna ze stron, której jestem członkiem i którą bardzo sobie chwalę. Od zawsze traktowałem zakłady sportowe jako formę rozrywki zupełnie nie związaną z zarabianiem. Wpłacałem na swoje konto małe kwoty, które dawały mi frajdę przy obstawianiu meczów, wyścigów, rozgrywek. Przeważnie przegrywałem, czasami wygrywałem, ale przede wszystkim oglądanie sportu wzbudzało jeszcze większe emocje! Zwycięstwa Polaków obstawiałem zawsze! Radość z wygranej była tym większa. Obstawiałem wyłącznie małe kwoty, symboliczne, a ewentualne wygrane potrafiły byc całkiem przyjemną perspektywą dalszego obstawiania. Obstawiałem zawsze wszystko co wygrałem, a zawsze było to około 50PLN. Jak wspomniałem - nie grałem z chęci zysku. Dlaczego więc wspominam o zakładach sportowych na blogu o oszczędzaniu? Ano dlatego, że pomimo przegranych rozrywka ta niewiele mnie kosztowała. Ale nie tylko z tego powodu - także z powodu BONUSÓW! I to nie bagatelnych.

Kilka razy do roku pojawia się promocja, która podwaja moją wpłatę - w zamian muszę zrobić 4 zakłady (4 razy cała ta kwota musi zostać postawiona - w dowolnej liczbie obstawień, w dowolnych kwotach). Jako że gram amatorsko, wystarczy mi już to, że na koncie mam dwa razy większą kwotę niż wpłaciłem, a zatem dwa razy więcej zabawy z obstawiania - i są to prawdziwe pieniądze. Jeśli ktoś zna się na zakładach sportowych może podwoić swoje realne zyski!

Zarejestruj się już teraz i odbierz Bonus na zakłady sportowe!

Jest także loteria - wśród zalogowanych, aktywnych graczy losowana jest codziennie nagroda w wysokości 50 EUR. Co więcej - jeśli nagroda nie zostanie odebrana (zwycięzca nie zaloguje się tego dnia na swoje konto), przechodzi na dzień następny i jest sumowana z kolejnymi 50 EUR. Dzisiaj, kiedy piszę te słowa do wzięcia jest 2300 EUR! Tak - dwa tysiące trzysta Euro za darmo - wystarczy że zalogujesz się w dniu, kiedy Twoje nazwisko zostanie wylosowane. Ja sprawdzam codziennie.

Sama gra także jest bardzo przyjemna. Możemy obstawiać zakłady Pojedyncze. Możemy obstawiać Kombinacyjnie - kilka zakładów, które muszą być wygrane, a postawione pieniążki mnożą się przez wszystkie taryfy! Pozwala to przy dobrych układach na bardzo wysokie wygrane po postawieniu złotówki. Możemy też grać Systemem - obstawić kilka zakładów, zaznaczając ile z nich musi zostać wygrane - pieniążki pomnożą się tylko przez taryfy wygranych zakładów (uwzględniając wszystkie kombinacje). Wszystko to daje nam poczucie pełnej kontroli nad obstawianiem. W tej chwili najwyższy kurs w zakładach (kombinacyjnych) osiągnął Melvin V. z Holandii, który stawiając 0,50 EUR zgarnął całe 18 309,38 EUR. Jedną z wyższych wygranych jest wygrana Polaka Sebastiana P., który obstawiając 8,46 PLN wygrał w zakładach tego typu 132 595,75 PLN.

Postaw swój zakład już teraz

Innymi atutami tego akurat serwisu jest możliwość obstawiania w wyścigach psów (oglądamy wyścig na żywo), zakładach konnych, granie w kasynie, granie w kasynie na żywo, z innymi graczami, granie w pokera - także na żywo z innymi graczami (także amatorami, więc szansa na zarobek wzrasta), a także granie w gry online. Zakłady we wszystkich tych grach dokonywane są z tej samej puli - sami decydujemy kiedy wymienić pieniądze na żetony do kasyna, bez dodatkowych wpłat.

I oczywiście inne dodatki - otrzymujemy szansę udziału w konkursach - obecnie toczy się konkurs o Porsche 911 o wartości około 100 tysięcy Euro, dla gracza, który najdłużej będzie obstawiał minimum jeden zakład dziennie. Pozostało jeszcze 172 uczestników i któryś z nich otrzyma ten samochód. Tego typu konkursy organizowane są cyklicznie.

Nie posiadasz jeszcze konta gracza? Zarejestruj się już teraz!

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Komentarze w postaci spamu - pojedynczego linku bez żadnego komentarza będę usuwał bez skrupułów. I zapamiętam sobie takiego komentującego...

    OdpowiedzUsuń
  3. Większość bukmacherów oferuje ciekawe bonusy, ale one zawsze mają trudne warunki do spełnienia

    OdpowiedzUsuń